ESTHEROPTICAONLINE

Italijoje 35 metų patirtį turinti optika „Estheroptica“ maloniai kviečia visus į naują elektroninę optikos parduotuvę „Estheroptica“. Tik šioje el. parduotuvėje rasite išskirtinius akinių modelius, siunčiamus tiesiai iš Italijos. Siūlome didžiulį akinių rėmelių, akinių nuo saulės asortimentą. Akinius ir kontaktinius lęšius, Jūs galite pasirinkti pagal savo poreikius ir galimybes.

Oftomologai ir kompetentingi optometrijos specialistai – visa šios optikos komanda naudoja naujausias technologijas ir nuolatos atnaujina profesines žinias.

Mūsų akiniai yra pagaminti pagal aukščiausius standartus. Internetu galima užsisakyti nuo standartinių akinių iki progresinių akinių pagal receptą. Jums tereikia išsirinkti rėmelį, lęšius, suvesti savo recepto duomenys ir užsisakyti akinius. Prekė bus pristatyta 24-48 val. laikotarpyje per DHL kurjerį.

Prieš užsisakant saulės akinius ar rėmelius siūlome atkreipti dėmesį į rėmelio papildomą informaciją, kurioje nurodomas tarpnosės, akinių lęšio ar kojelės dydis/ilgis. Akinių rėmeliai ar saulės akiniai visi yra skirtingi todėl svarbu, kad užsisakytumėte sau tinkančius.

Netinkančius akinius visada galite gražinti per 14 darbo dienų. 

Jei turite klausimų maloniai prašome kreiptis el.paštu info@estheroptica.lt ar tel. +370 608 64146

MES PREKIAUJAME ŠIAIS PREKIŲ ŽENKLAIS

Populiariausi ir patikimiausi