Lęšiai su antirefleksine danga

Jeigu tenka dirbti esant dirbtiniam apšvietimui arba kompiuteriu, lęšiai su antirefleksine danga – optimalus pasirinkimas, vertinant kainą ir kokybę.

Šio tipo lęšiai turi neatspindintį paviršių, kuris padaro akinių lęšius skaidresnius, ant jų paviršiaus nesusidaro aplinkinių šviesos šaltinių atspindžiai.

Tokie lęšiai yra pralaidesni šviesai, akys mažiau pavargsta.

Lęšiai su antirefleksine danga yra tvirtesni ir atsparesni braižymuisi, nes yra dengiami multifunkciniu dangų sluoksniu, kurį gali sudaryti kietinančioji, antirefleksinė, oleofobinė, hidrofobinė ir antistatinė dangos.

Taip pat, ekspertai siūlo apsaugoti akis nuo UV spindulių kenksmingų Jūsų akims. Padengdami UV filtru apsaugosite savo akis visais metų laikais.

antiriflesso be su

Clarus II danga – daugiasluoksnė antirefleksinė danga su likutiniu žaliu atspindžiu.

Ši danga turi pagerintą oleofobinę ir hidrofobinę lęšio savybes, kurios palengvina lęšio valymą.

Ji yra ypač slidi bei atspari įbrėžimams bei temperatūriniam šokui.

Clarus II pasižymi ilgaamžiškumu bei yra ypatingai skaidri.

Blue Balance danga – daugiasluoksnė antirefleksinė danga su likutiniu mėlynu atspindžiu, apsauganti nuo kenksmingos mėlynos šviesos spindulių, kurią skleidžia skaitmeniniai prietaisai.

Ši danga panaikina atspindžius tiek iš išorės, tiek iš vidinės lęšio pusės. Tai iki 12 kartų atsparesnė danga įbrėžimams bei saugo akinių lęšį nuo rasojimo bei dulkių. Blue Balance pasižymi lengva priežiūra ir mažina akių nuovargį.

Mėlyna šviesa yra reikalinga mūsų organizmui, tačiau per didelis jos kiekis yra kenksmingas:

  • Mėlyna šviesa sutrikdo žmogaus biologinį ritmą
  • Sukelia miego sutrikimus
  • Gali skatinti akių ligų vystymąsi
  • Akys patiria nuovargį bei būna paraudusios

BLUE420 – lęšio medžiaga, kuri sulaiko 95 % pavojingos mėlynos šviesos spektrą (HEV – aukštos energijos spinduliuotės) iki 420 nm ir blokuoja 100% UV spindulius (iki 400 nm).

BLUE420 praleidžia net 85% naudingos mėlynos šviesos. BLUE420 pasižymi lengva priežiūra ir mažina akių nuovargį.